O nás

Chovatelská stanice Vento di Borderlands vznikla na jaře roku 2016. Je zaměřena na chov psů, konkrétněji border kolií. Máme jednu chovnou fenku a jejího syna. Nacházíme se na pomezí jižních Čech a Vysočiny, v malé vesnici, jež je součástí obce Dolní Hořice.

Proč Vento di Borderlands?
Zkrátka proto, že mi bylo vybráno z několika mnou navržených názvů. Nebylo sice mým favoritem, ale zvykla jsem si na ně a líbí se mi. Z italského překladu znamená „Vítr z pohraničí“, v čemž se snoubí původ border kolie společně s její povahou. Toto plemeno pochází z hraniční oblasti mezi Anglií a Skotskem, nazývanou Border Country a přemýšlí a reaguje rychlostí větru.

A kdo jsme?
Jsme pohodová rodina žijící normálním životem v malém rodinném domku se zahradou. Naše rodina sestává z šesti členů, včetně Becky a Apolla. 🙂 Hned po Becky je nejmladším členem rodiny náš Honzík a největším miminem je zatím Apollo. Tihle tři jsou si navzájem skvělými parťáky.

Poděkování

Obrovské díky patří celé mé rodině, která mě ve všem podporuje a pomáhá mi a bez které by nám to dost možná ani nefungovalo.

Dále jsem moc vděčná Jitce Procházkové (majitelka Enží a Maxe) za všechny cenné rady a pomoc.

Mé poděkování patří i panu a paní Novákovým z CHS Czech Efebie pro veškeré nové poznatky a přístupy.

Děkuji! 


Krmíme granulemi Marp Variety a Marp Natural od Krmiv Pučálka. Rozhodně doporučujeme!


Podporujeme projekt CLICK AND FEED a pomáháme tak plnit misky pejskům bez domova. Vy můžete také! Stačí pouze jedno kliknutí denně. ♥ ↓